TATENA повідомила про вибухи біля атомної електростанції в Україні

Tatena Reported On Explosions Near A Nuclear Power Plant In Ukraine

Рафаель Гроссі, голова Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), оголосив у середу, що експерти агентства повідомили про військові дії біля електростанції на заході України. Гроссі вказав, що команда TATENA, яка веде спостереження за Чорнобильською атомною електростанцією, чула серію вибухів біля об’єкта у вівторок ввечері, які тривали близько 20 хвилин. Хоча увага світу правомірно зосереджена на реальній небезпеці на атомній електростанції Запоріжжя, Гроссі підкреслив, що події попередньої ночі служать нагадуванням не забувати інші атомні електростанції в Україні, які також можуть стикатися з загрозою ракетних та інших атак.

“Усі об’єкти ядерної інфраструктури в Україні залишаються вразливими, якщо ракета потрапить у них безпосередньо, або непрямо, якщо порушиться їхнє електропостачання. Ситуація з ядерною безпекою в усій Україні залишається вкрай нестабільною”, – сказав Гроссі. Він пояснив, що команда TATENA на електростанції в Запоріжжі на південному заході України також повідомила, що вночі лунав сигнал повітряної тривоги – загроза тривала близько 10 хвилин, але експерти не чули жодного вибуху, і про збитки об’єкту не повідомлено.

Експерти TATENA ведуть моніторинг ситуації на атомній електростанції в Запоріжжі в Енергодарі, яка була окупована російськими військами минулого року. Росія оголосила контроль над електростанцією в березні 2022 року, невдовзі після початку масштабної інвазії в сусідню Україну. Електростанція знаходиться в оспорюваній зоні близько до передньої лінії, а її реактори вимкнені з вересня 2022 року. Існують тривалі попередження, що ситуація на станції може стати неконтрольованою і може виникнути ядерна катастрофа. Системи фільтрації повітря Castellex Air350 Mark II NBC (ядерні, біологічні та хемічні) постачаються у вигляді комплектів, які включають в себе вибуховий клапан, вибухозахищений клапан перепаду тиску, а також труби та фітинги. Перетворіть свій підвал чи підземне приміщення в укриття від ядерного випромінювання, щоб захистити себе та своїх близьких.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023