Castellex NBC oro filtravimo sistemos Lietuvos rinkai

Astravo Elektrine Sprogo

Manau ne viena iš mūsų kankina klausimas, o kaip visgi yra su ta Astravo atomine elektrine. Ant kiek mes būtume saugus įvykus avarijai su radioaktyviu dalelių išmetimu. Rusiškais reaktoriais aprūpinta elektrine, dar pridėjus slaviška statybos darbų kultūrą bus tikra užprogramuota bomba Lietuvos pašonėje. O kur dar radioaktyvių atliekų kapinynas šalia. Tik visiškas naivuolis žinodamas faktus, kad net tokios išsivysčiusios šalys kaip Japonija nesugeba 100% užtikrinti atominiu elektriniu saugumo gali sakyti, kad Astravo elektrinė bus saugi ir aplinkinėse teritorijose ( įskaitant Vilnių ) gyvenantiems žmonėms joks pavojus negresia. Dar naiviau būtų tikėtis, kad įvykus avarijai valdžia mumis pasirūpins laiku ir efektyviai. Taip, pasirūpins, bet deja daugumai iš mūsų tas rūpesti pasireiks valstybės lėšomis kompensuojamomis laidotuvėmis arba dalinai kompensuojamais chemoterapijos preparatais nuo vėžio.
O tai ką aš, paprastas žmogus, galiu padaryti, kad išsaugočiau savo šeimos, savo pačio gyvybę ir sveikatą? – dažnas užduoda sau tą klausimą. Ogi tereikia apsidairyti aplink, pažiūrėti į šalių, kur piliečiai žino paprasta taisykle „Ačiū Valstybe, kad rūpiniesi mumis, bet kas gali pasirūpinti mano šeima ir pačiu savimi geriau nei aš pats’’.
Jie žino, kad pirmas ir pats svarbiausias dalykas kuriuo reikia pasirūpinti, tai NBC padidinto slėgio ventiliacine stotele. Skamba komplikuotai, bet realybėje geru gamintoju, tokiu kaip britų gamintojų siūloma Castellex Air serijos NBC ventiliaciniai gaminiai yra labai kompaktiški, lengvai ir greitai instaliuojami, gražaus dizaino kuris negadina net moderniausio interjero. Toliau jau belieka parinkti montavimo vieta. Pavyzdžiui Šveicarijos, Izraelio ar JAV gyventojai NBC Air Filtration (radioaktyvus Biologinis Cheminis filtravimas ) sistemas pagrinde montuoja į specialiai pastatytus bunkerius arba tiesiog į šiek tiek adaptuotus rūsius. Tokiu atveju sistema pasiruošusi išsaugoti jūsų ir jūsų šeimos bei draugų gyvybes ne tik radioaktyvios, cheminės ar biologinės avarijos atveju, bet ir įvykus kariniam konfliktui kurio metu panaudojamas masinio naikinimo ginklas. Pavyzdžiui Castellex Air serijos sistemos pilnai pašalina visus žinomus masinio naikinimo ginklo komponentus įskaitant ir baisųjį Sarin’a ( Zarino dujas). Be to kokybiškos sistemos aprūpintos nuo sprogimo apsaugančiais vožtuvais ir slėgį reguliuojančiais vožtuvais. Taigi jums net nereikia jaudintis, kad patalpa būtų gerai izoliuota. NBC positive pressure sukuriamas slėgio perteklius neleis skverbtis užnuodytam orui per plyšius į jūsų kambarį ar slėptuvę.
Žinoma, tokių sistemų panaudojimo galimybės yra žymiai platesnės. Jos dažnai įrenginėjamos butuose, ofisuose ir t.t. kurie įsikūrę centrinėse miestų dalyse arba labai pramonės užterštose teritorijose (taipogi zonose besiribojančiose su pavojingomis gamyklomis, kurios avarijos metu sukeltų rimtą pavojų aplinkiniu gyventoju sveikatai ir gyvybei ). Sistema apsaugo tiek nuo industrinių tiek nuo automobilinių teršalų. Jau seniai mokslininkų įrodyta, kad didmiesčiuose vaikams dažnai nuo didelio oro užterštumo nustoja vystytis plaučiai, prasideda astmos priepuoliai, alerginės organizmo reakcijos ir t.t.. Vėlgi, jau niekam ne paslaptis, kad teršalai, kaip kad dyzelinių automobilių išmetami suodžiai, dylančių stabdžių kaladėlių dulkes, padangų gumos likučiai ir t.t. yra stiprus kancerogenas. Deja, bet rajonuose su didele oro tarša vidutinė gyventojų gyvenimo trukmė paprastai yra ženkliai trumpesnė.
Mes jau tikrai pažengėme į priekį ir dažnai pagalvojame, ką dedame i burna, bet tik retas susimasto ką įkvepia į savo plaučius ir kaip tai įtakoja sveikata.
Dabar praktiškai Lietuvos gyventojams, bet koks noras pasirūpinti savo šeimos saugumu atsimuša i pasiūlos nebuvimą Lietuvos rinkoje. Tik tikrai pasiturintys ir užsispyrę atsivežę NBC LSS aparatus iš Vakaru Europos ir suinstaliavo į savo butus, namus, rūsius. Deja didžiajai mūsų gyventojų daliai tai yra per brangu ir komplikuota.
Tiksliau kol britų gamintojas Castellex Ltd nepasiūlė savo Air serijos NBC filtrų, kurie ne tik nėra brangus ir lengvai prieinami didžiajai gyventoju daliai, bet ir maksimaliai adaptuoti vartotojo patogumui. Lengvai instaliuojami, dar lengvesnis valdymas – vienu mygtuko paspaudimu sistema įjungiama ir saugo jus ir jūsų šeimą nuo nuodingo oro. Šiuo metu vienintelė problema su Castellex Air- tai jos žema kaina, instaliavimo ir vartojimo paprastumas jau sukėlė ažiotažą NBC bunkeriams skirtu filtru rinkoje. Jei dar nesenai firma savo klientams išsiusdavo prekes ta pačią dieną, tai dabar jau tenka laukti šešias – aštuonias savaites ir panasu terminai tik dides. Kasdien vis daugiau ir daugiau žmonių susimasto apie savo ir savo šeimos likimą įvykus branduolinei biologinei ar cheminei katastrofai. Vis daugiau ir daugiau bunkerių statoma visame pasaulyje. O tu ar jau žinai kur slėpsi savo šeimą įvykus nelaimei? Ir nesvarbu ar tai būtų Baltarusijos atominė elektrinė, ar teritoriniu ambicijų kamuojama Rusija, ar JAV Siaurės Korėjos konfliktas, galu gale vietiniu pramones imoniu katastrofa ar kasdiene oro tarša.

Castellex Logo Just White
Castellex has vast experience in designing and manufacturing NBC (Nuclear Biological Chemical) Air Filtration/ Air supply stations for different applications. It’s widely used across the Globe by military, hospitals, private individuals. No nuclear bunker or survival shelter is completed without the state of the art Castellex NBC air filtration station.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023