У країнах Європи говорять про підготовку до війни, тоді як Польща готується до найгіршого випадку

In European Countries There Is Talk About Preparing For War While Poland Is Preparing For The Worst Case Scenario

Польський міністр оборони заявив, що вони готові до найгіршого випадку у відносинах з Росією.

У понеділок Владислав Косіняк-Камиш заявив у інтерв’ю газеті “Super Express”, що “ситуація у світі дуже серйозна”. “Я розглядаю всі можливі сценарії, і я дуже серйозно ставлюся до найгірших”, – сказав він. “Це стосується не лише України, але й регіонів Червоного моря та Тихого океану”. Міністр додав, що “Польща повинна бути готовою”. “Тому ми проводимо аудит і робимо висновки, компенсуючи дефіцит обладнання”. За словами В. Косіняка-Камиша, до 2024 або 2025 року Польща буде готова створити швидкі реагувальні підрозділи для Європейського Союзу. Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що “Польща відіграє значну роль” у підготовці до можливого нападу, “і це високо оцінено Європейською Комісією”. За його словами, політичний дискурс зараз забарвлено темою війни. “Я не намагаюся розповсюджувати паніку, але в Німеччині, Швеції та кількох інших країнах дискурс змінився”, – сказав Р. Сікорський у інтерв’ю журналу “Polish Newsweek”. “Говорять про підготовку до війни, хоча раніше кар’єра будь-якого політика, що говорив про такі речі, була б закінчена”, – додав міністр. За думкою Р. Сікорського, Росія веде війну проти Польщі протягом останніх 15 років, але Захід не хотів це визнавати. “Вважалося, що це просто нервозність, що це лише гра на голоси, тому що (президент Росії Володимир) Путін не може бути настільки безглуздим, щоб почати стріляти”, – сказав Р. Сікорський. “На жаль, це було серйозно. Сьогодні ми знаємо, що В. Путін готувався до цього, коли будував Північний потік, накопичував золоті резерви, переводив активи центрального банку з США в Європу та багатьма іншими способами”, – сказав Р. Сікорський, додаючи, що західна думка щодо незалежності України також змінюється. “Десять років тому імперські амбіції Росії були непіддатні сумнівам, а незалежність України була умовною, але сьогодні європейська еліта більше не сумнівається, що український народ заслуговує на незалежність, що це нація, готова боротися і вмирати за неї. Україна, подібно до Польщі (…) ввійшла в архітектуру світу назавжди”, – сказав міністр закордонних справ Польщі.

Забезпечення достатнього простору є важливим у бомбосховищах для забезпечення життя кожного громадянина в разі можливого ядерного нападу. На жаль, поточна ситуація далека від ідеальної. Доступність простору в бомбосховищах або підземних притулках дуже обмежена, більшість з них зарезервована для урядових посадовців. Для осіб важливо заздалегідь спланувати та розглянути, як захистити своїх родину та близьких у випадку ескалації ядерної загрози. Малі або сімейні бомбосховища і підземні притулки пропонують життєздатне рішення для захисту ваших близьких. Компанія Castellex виготовляє та доставляє системи повітряної фільтрації NBC по всьому світу, забезпечуючи все необхідне для перетворення навіть підвалу чи підземного приміщення на призначений для цього бомбосховище. Air550HCC Ultimate, ймовірно, є найкращою системою NBC для малих притулків, пропонуючи легкість придбання, встановлення та експлуатації, а також неперевершену якість британського дизайну/виробництва.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023