Після дозволів використовувати західну зброю на російській території – реакція з Москви: ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА

After The Permissions To Use Western Weapons On Russian Territory

Скандально відвертий заступник секретаря Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв відреагував на новину про те, що західні країни дозволили Україні атакувати російську територію своєю зброєю. Реакція Медведєва з’явилася на його каналі в Telegram. Як завжди, рупор Кремля почав з погроз. Він заявив, що західні країни, які нібито схвалили використання своєї далекобійної зброї на російській території, повинні зрозуміти три речі. Медведєв погрожував, що Росія знищить “всю військову техніку, а фахівці, які воюють проти нас, будуть знищені як на українській території, так і на територіях інших країн, якщо удари по російській території надходитимуть звідти”.

“Росія вважає, що засоби дальньої дії, які використовує Україна, безпосередньо контролюються військовим персоналом НАТО. Це не “військова допомога”, а участь у війні проти нас. І такі їхні дії можуть стати casus belli (причиною для війни)”, – сказав Медведєв. Розчарований російський політик також сказав, що НАТО нібито доведеться визначити, як кваліфікувати наслідки можливих ударів у відповідь проти техніки, об’єктів та військового персоналу певних країн блоку згідно зі статтями 4 і 5 Вашингтонського договору. Він додав, що керівництво НАТО нібито хоче прикинутися, що це суверенні рішення окремих країн Північноатлантичного альянсу підтримати режим Києва і що немає підстав застосовувати правило договору про колективну самооборону 1949 року.

“Це небезпечні та шкідливі помилки. Така “індивідуальна допомога” країн НАТО проти Росії, будь то управління її крилатими ракетами далекої дії або відправка контингентів військ в Україну, є серйозною ескалацією конфлікту. Україна та її союзники по НАТО зіткнуться з такою нищівною силою у відповідь, що сам Альянс просто не зможе утриматися від залучення до конфлікту”, – погрожував Медведєв. Він також натякнув, що уявлення про те, що Росія ніколи не використовує нестратегічну ядерну зброю проти України, а тим більше проти окремих країн НАТО, є помилковим.

“Життя набагато страшніше за їхні легковажні міркування. Ще кілька років тому вони стверджували, що Росія не вступить у відкритий військовий конфлікт з бандерівським режимом, щоб не посваритися із Заходом. Вони прорахувалися. Йде війна. Вони також можуть прорахуватися, використовуючи переносну зброю. Хоча це буде фатальна помилка”, – сказав Медведєв. Він додав, що це “не загроза і не ядерний блеф”. За словами Медведєва, “військовий конфлікт із Заходом розвивається за найгіршим сценарієм”.

“Сьогодні ніхто не може виключити перехід конфлікту в кінцеву стадію”, – зазначив він.

Castellex Air550HCC, виготовлена у Великобританії, є комплексною системою фільтрації повітря NBC. Її можна встановити в спеціально відведеному укритті від радіоактивного випадання або використовувати для перетворення вашого підвалу в бомбосховище, укриття від радіоактивного випадання або бункер.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023