Description

Повна автоматична система фільтрації повітря NBC з попередньо встановленими фільтрами.

Castellex Air550UH – це чотириступенева система фільтрації повітря NBC з внутрішнім резервним акумулятором, що підходить для використання в ядерних бункерах, укриттях, сховищах, сховищах/панічних кімнатах, а також в побутових і комерційних приміщеннях з високим ризиком забруднення або нападу. Ця система оснащена надвисокоефективним основним фільтром попереднього очищення, фільтром попереднього очищення класу F7, вугільним фільтром з імпрегнованим вугіллям та фільтром H14 HEPA найвищого класу, здатним видаляти всі відомі бойові гази від забруднення або нападу. Унікальна система попередньої фільтрації дозволяє експлуатувати Air550UH Desert в найсуворіших/найпильніших умовах на планеті Земля, не впливаючи на міцність, довговічність, ефективність фільтрації цієї конкретної станції Castellex NBC.

Особливості:

Режими: (режим очікування (закритий), щоденна вентиляція, фільтрація повітря NBC), дозволяє легко і швидко перемикатися між режимами очікування, щоденної вентиляції та фільтрації повітря NBC.
Колективна система фільтрації, розрахована на 24 особи в аварійному сховищі
Система забезпечує до 145 м3/год свіжого повітря
Високий вибухозахист (до 123 PSI)
Система резервного живлення для роботи без електромережі

“Серія Castellex Air 500 захищає від усіх відомих бойових газів, а також від біологічної зброї/зараження, радіоактивного забруднення, радіоактивного йоду та органічних сполук йоду, кислих газів, летких органічних сполук та багато іншого”

Потік повітря до 145 м3/год
Споживана потужність до 135 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність основного фільтра до 2 мкм
Ефективність системи 99,995% – ефективність системи
Рівень шуму дБ до 74
Колірний дизайн тільки пісочно-жовтий

У комплекті

Блок Castellex Air550UH
Основний фільтр попереднього очищення
Надвисокоефективний фільтр попереднього очищення
Hepa-фільтр
Вугільний фільтр
Вибуховий клапан
Клапан надлишкового тиску
Комплект кріплення вибухового клапана
Внутрішній резервний акумулятор
Труба NBC 3м
Зарядний пристрій USB
Блок живлення
Шнур живлення

Castellex Air550UH Desert

Castellex Air550UH Desert – це чотириступенева система фільтрації повітря NBC з внутрішнім резервним акумулятором, що підходить для використання в ядерних бункерах, укриттях, сховищах, бомбосховищах, а також у побутових і комерційних приміщеннях з високим ризиком забруднення або нападу. Унікальна система попередньої фільтрації дозволяє експлуатувати Air550UH Desert в найсуворіших / найпильніших умовах на планеті Земля, не впливаючи на міцність, довговічність, ефективність фільтрації цієї конкретної станції Castellex NBC.

Термін виконання 7-10 робочих днів.

ca550uhuk

£7,950.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023