Description

Повна система фільтрації повітря NBC з попередньо встановленими фільтрами.

Castellex Air350HCC – це триступенева система фільтрації повітря NBC, придатна для використання в ядерних бункерах, укриттях, сховищах, захисних спорудах, а також в побутових і комерційних приміщеннях з високим ризиком забруднення або нападу. Унікальна система фільтрації, збільшена потужність резервних батарей, ручна рукоятка дозволяють використовувати блок фільтрації повітря Air350HCC NBC протягом тривалого періоду часу. Будьте готові до SHTF.

Система оснащена спеціальними ефективними фільтрами, здатними видаляти всі відомі бойові гази, пил ядерних опадів, біологічні забруднювачі.

Особливості: Колективна система фільтрації, розрахована на 24 людини в аварійному приміщенні Система забезпечує до 145 м3/год свіжого повітря Високий вибухозахист (до 123 PSI) Система резервного живлення для роботи без електромережі

“Серія Castellex Air 300 захищає від більшості відомих бойових газів, а також від біологічної зброї/зараження, радіоактивного забруднення, радіоактивного йоду та органічних сполук йоду, кислих газів, летких органічних сполук та багато іншого”

Потік повітря до 145 м3/год
Споживана потужність до 140 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність системи 99,995% – ефективність системи
Рівень шуму дБ до 74
Колірний дизайн Army Green

У комплекті

Блок Castellex Air350HCC Високоефективний попередній фільтр Hepa-фільтр Вугільний фільтр Клапан вибуху Клапан надлишкового тиску Комплект кріплення клапана вибуху 2x Внутрішня резервна батарея NBC труба 3 м USB зарядний пристрій Блок живлення Шнур живлення

CASTELLEX AIR350HCC MARK II

Castellex Air350HCC – це чотириступенева система фільтрації повітря NBC, придатна для використання в ядерних бункерах, укриттях, сховищах, захисних спорудах, а також в побутових і комерційних приміщеннях, що знаходяться в зоні високого ризику забруднення або нападу. Унікальна система фільтрації, збільшена потужність резервних батарей, ручна рукоятка дозволяють використовувати блок фільтрації повітря Air350HCC NBC протягом тривалого періоду часу. Будьте готові до SHTF. Час виготовлення 4-6 тижнів.

£6,250.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023