Description

Захистіть свій будинок, офіс або транспортний засіб від щоденного забруднення або терористичної атаки за допомогою фільтровентиляційної системи Castellex Air350 Mark II з ядерним, біологічним і хімічним захистом (NBC). Завдяки триступеневому процесу фільтрації для оптимального очищення (ефективність 99,99%), ця система NBC призначена для забезпечення 150 м3/год свіжого повітря для максимум 24 осіб в аварійному сховищі або закритому приміщенні. Система створює позитивний тиск повітря в приміщенні, щоб запобігти проникненню забруднення через крихітні щілини або зазори, і працює з низьким рівнем шуму 71 дБА (приблизно як під час звичайної розмови) при частоті 50 Гц.

Потрійна відмовостійка конструкція системи фільтрації повітря NBC означає, що вона продовжуватиме працювати, навіть якщо вийде з ладу і мережеве живлення, і резервна батарея, завдяки ручній системі резервного живлення. Споживана потужність складає до 130 Вт, при роботі від шнура живлення 110/240 В змінного струму, резервного акумулятора або блоку живлення, що входить до комплекту поставки. Якщо основна система вийде з ладу, запрацює резервна система.

Система оснащена USB-зарядним пристроєм для комунікаційних пристроїв. Залишайтеся на зв’язку із зовнішнім світом, поки ви чекаєте на допомогу або поки панічна ситуація безпечно завершиться.

Система життєзабезпечення Castellex Air 350 Mark II оснащена вибуховим клапаном, призначеним для управління тиском у приміщенні у разі вибухів або раптових струсів (наприклад, підземних поштовхів або обвалу будівлі). Клапан захищає ваш бункер, укриття від радіоактивних опадів або блок виживання до високого тиску 123 фунтів на квадратний дюйм.

Система видаляє хімічні, біологічні та ядерні елементи з повітря, зберігаючи їх у герметичному фільтрі до тих пір, поки з ними не можна буде безпечно поводитися.

Встановлюйте систему Castellex Air 350 MArk II NBC у безпечних кімнатах, аварійних сховищах, притулках або закритих приміщеннях, щоб захистити свою сім’ю від терористичних атак, воєнних подій або стихійних лих. Встановлюйте в комерційних і ділових приміщеннях, щоб запропонувати місце притулку для співробітників або захистити їх від зростаючого рівня забруднення в міських і приміських умовах. Підходить для мобільних об’єктів нерухомості, таких як яхта, фургон або робочий транспортний засіб, що використовується в сильно забруднених або небезпечних районах.

До комплекту поставки входять три фільтри – попередній, НЕРА та вугільний, а також вибуховий клапан, клапан надлишкового тиску, набір для кріплення вибухового клапана, резервна батарея, USB-зарядний пристрій, труба NBC, шнур живлення та блок живлення. Можна придбати додаткові фільтри. Додаткові аксесуари включають запасні батареї, індикатор тиску, індикатор O2 та набір для кріплення на стіну.

Доступний у білому кольорі. Виготовлений з високоякісних компонентів у Великобританії. Привабливий сучасний дизайн.

Особливості:

Колективна система фільтрації, розрахована на 24* людей в аварійному приміщенні
Система забезпечує 150 м3/год свіжого повітря
Високий вибухозахист (123 PSI)
Система резервного живлення для роботи без електромережі
Ручна система резервного живлення в разі розрядки акумулятора або виходу з ладу
“Castellex Air350 MArk II захистить вас від більшості відомих бойових газів, а також біологічної зброї/забруднення,
Радіоактивне забруднення,
Радіоактивний йод та органічні сполуки йоду,
Кислих газів,
летких органічних сполук (ЛОС) тощо”

Повітряний потік до 150 м3/год
Споживана потужність до 130 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність системи 99,99
Рівень шуму дБ до 71
Колір виконання білий

У комплекті

Блок Castellex Air350 Mark II
Фільтр попереднього очищення
Hepa-фільтр
Вугільний фільтр
Вибуховий клапан
Клапан надлишкового тиску
Комплект кріплення вибухового клапана
Резервний акумулятор
USB зарядний пристрій
Труба NBC 3м
Блок живлення
Шнур живлення

Castellex Air350 Mark II

Castellex Air350 – це триступенева система фільтрації повітря NBC, придатна для використання в ядерних бункерах, укриттях, сховищах, захисних спорудах, а також у побутових та комерційних приміщеннях з високим ризиком забруднення або нападу. Унікальна система фільтрації, збільшена потужність резервних акумуляторів, ручна рукоятка дозволяють використовувати систему фільтрації повітря Air350 NBC протягом тривалого періоду часу. Будьте готові до SHTF.

Час виготовлення 4-6 тижнів.

£5,520.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023