Description

Система життєзабезпечення CastellexAir 390 призначена для забезпечення повної фільтрації в разі ядерної, біологічної та хімічної атаки. Її триступенева система фільтрації гарантує 99,99% ефективність фільтрації частинок розміром до 0,3 мікрон (мікрометрів), які вловлюються і зберігаються в герметичному блоці, де вони залишаються до тих пір, поки не будуть безпечно утилізовані. Система NBC оснащена двома вибуховими клапанами для оптимального захисту (123 фунтів на квадратний дюйм) від різких перепадів тиску повітря, які часто спричиняються вибухами. Подвійна відмовостійка конструкція живлення забезпечує роботу установки навіть у разі виходу з ладу як мережі, так і акумулятора: третій ручний резервний блок живлення гарантує, що система продовжить фільтрувати і подавати до 150 м3/год свіжого повітря до 24 осіб у сховищі або іншому закритому приміщенні. Система оснащена двома USB-зарядними пристроями для забезпечення живлення комунікаційних пристроїв, таких як смартфони. Цей блок фільтрації ядерних, біологічних і хімічних речовин має потужність 100 Вт, які споживаються через шнур живлення 110-240 В змінного струму, надпотужну батарею або резервне джерело живлення, що входить до комплекту поставки. Завдяки звукоізоляції рівень шуму під час роботи становить до 73 дБА. Castellex Air 390 LSS – це система фільтрації з позитивним тиском: вона злегка підвищує тиск повітря в приміщенні, що захищається, щоб запобігти проникненню шкідливих агентів під дією звичайного потоку повітря ззовні. А його відмовостійка конструкція означає, що в разі виходу з ладу першого вентилятора в роботу вступить вторинний вентилятор. Ця підземна бункерна система фільтрації повітря також підходить для встановлення в автомобілях, яхтах, вантажівках та інших мобільних об’єктах нерухомості. Встановлюйте на човнах, які ризикують виходити в незахищені води, зони бойових дій або райони з високим рівнем забруднення. Встановлюйте на броньовані автомобілі або робочі транспортні засоби, які часто експлуатуються в несприятливих умовах. Крім того, система CastellexAir 390 NBC підходить для домашнього, комерційного або громадського використання, де вразливі люди потребують захисту від підвищеного рівня вихлопних газів та інших поширених форм забруднення. До комплекту входять три фільтри: попередній фільтр, вугільний фільтр зі спеціальним просоченням та фільтр HEPA. Вугільний фільтр здатний очищати повітря від усіх відомих бойових газів, а також від радіоактивного йоду, органічних сполук йоду, летких органічних газів, кислих газів і біологічних агентів. Пристрій також постачається з двома комплектами кріплення вибухових клапанів, клапаном надлишкового тиску для регулювання тиску в приміщенні, трубою NBC, потужним резервним акумулятором, блоком живлення та шнуром живлення. Доступний у білому або чорному кольорі. Виготовлений у Великобританії з високоякісних компонентів. Привабливий сучасний дизайн.

Особливості:

Колективна система фільтрації, розрахована на 24* людей у приміщенні Система забезпечує 150 м3/год свіжого повітря Високий вибухозахист (123 PSI) Система резервного живлення для роботи без електромережі Ручна система резервного живлення на випадок розрядки акумулятора або виходу з ладу “Castellex Air 390 захистить вас від усіх відомих бойових газів, а також від біологічної зброї/забруднення, радіоактивного забруднення, радіоактивного йоду та органічних сполук йоду, кислих газів, летких органічних сполук (ЛОС) тощо”.

Потік повітря до 150 м3/год
Споживана потужність 100 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність системи 99,99
Рівень шуму дБ А до 73
Колір білий або чорний2 зарядних пристрої USB Потужний акумулятор Подвійний резервний блок живлення Відмовостійка конструкція Звукоізоляція

У комплекті

Блок Castellex Air 390 Попередній фільтр Hepa-фільтр Вугільний фільтр 2 x вибуховий клапан Клапан надлишкового тиску 2 x комплект кріплення вибухового клапана Потужний резервний акумулятор 2 x USB-зарядний пристрій Труба NBC 3 м Блок живлення Шнур живлення

Castellex Air 390

Повна станція фільтрації повітря NBC з попередньо встановленими фільтрами. Система життєзабезпечення Castellex Air 390 призначена для забезпечення свіжим повітрям аварійних приміщень, бомбосховищ, укриттів від ядерних опадів, а також побутових і комерційних приміщень, що піддаються надзвичайно сильному забрудненню, і оснащена високоякісним H14 HEPA-фільтром, попереднім фільтром класу F7 і вугільним фільтром.

ca390uk

£7,250.00 + VAT

Out of stock

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023