Description

Завдяки триступеневій фільтрації, що гарантує 99,99% ефективності, система вентиляції з фільтром для захисту від ядерного, біологічного та хімічного зараження Castellex Air 3300 відкачує 300 м3/год свіжого повітря для 30 осіб. Її номінальна потужність 150 Вт гарантує високоінтенсивне використання протягом необхідного часу, а потрійна відмовостійка конструкція, що включає блок живлення, потужну резервну батарею та резервний генератор потужністю 2,6 кВт, забезпечує надійну роботу навіть у разі виходу з ладу електромережі та акумулятора. Рівень шуму під час роботи складає вражаючі 61 дБА: трохи вище рівня звичайної розмови. Ця система ядерних біологічних хімічних фільтрів підвищує тиск повітря в захищеному середовищі, гарантуючи, що шкідливе повітря не потрапить всередину ніякими іншими шляхами, окрім потрійного фільтра. Вугільний фільтр здатний очищати повітря від усіх відомих бойових отруйних речовин, а також радіоактивних матеріалів, біологічних агентів, вихлопних газів, кислих газів, летких органічних сполук, органічних сполук йоду тощо. Відфільтровані шкідливі частинки розміром до 0,3 мікрон (мікрометрів) уловлюються і зберігаються в герметичному блоці для безпечної утилізації. Як комплексна система хімічного фільтрації, система життєзабезпечення Castellex Air 3300 підходить для встановлення у всіх середовищах з високим рівнем ризику і важкими умовами експлуатації. Вона може діяти як повітряний фільтр для укриття від ядерних опадів, повітряний фільтр для бомбосховища або як система фільтрації повітря для підземних бункерів і місць виживання. Але його також можна встановлювати в побутових аварійних кімнатах, як вдома, так і на мобільних об’єктах, таких як яхти, або в комерційних приміщеннях. Захистіть сім’ю, друзів і співробітників у разі ядерної, біологічної або хімічної атаки – і створіть безпечний притулок від наслідків раптових природних або техногенних катастроф. Ця фільтраційна установка поставляється з усіма фільтрами (попереднім, вугільним і HEPA), а також 10 м труби NBC, двома вибуховими клапанами і клапаном надлишкового тиску. Вибухові клапани безпечно контролюють підвищений тиск повітря у вашому сховищі, бункері або військовій командній цитаделі у разі раптових різких перепадів тиску повітря: вони забезпечують високий захист до 129 фунтів на квадратний дюйм (129 фунтів на квадратний дюйм). З системою Castellex Air 3300 NBC також постачаються комплекти кріплення вибухових клапанів. Система оснащена USB-зарядним пристроєм для забезпечення живлення мобільних пристроїв зв’язку під час паніки. Крім того, вона доступна з додатковими аксесуарами, включаючи розетку, що пропонує відмінне рішення для безперервної роботи інших пристроїв (наприклад, ноутбука) в умовах відключення електроенергії. Інші доповнення включають індикатор тиску, блок HVAC, індикатор O2 та запасну батарею. Доступний у білому або чорному кольорі. Ця система фільтрації NBC виготовлена у Великобританії з високоякісних деталей і має привабливий сучасний дизайн.

Особливості:

Колективна система фільтрації, розрахована на 30* осіб у приміщенні Система забезпечує 300 м3/год свіжого повітря Високий вибухозахист (129 PSI) Працює від електричної енергії Система резервного живлення для роботи без електромережі Відмовостійке резервне живлення Генератор електроенергії Зарядний пристрій USB “Castellex Air 3300 захистить вас від усіх відомих бойових газів, а також від біологічної зброї/забруднення, радіоактивного забруднення, радіоактивного йоду та органічних сполук йоду, кислих газів, летких органічних сполук (ЛОС) тощо”

Потік повітря до 300 м3/год
Споживана потужність 150 Вт
Живлення 240 В змінного струму
Частота 50 Гц
Потужність аварійного генератора 2,6 кВт
Тип двигуна генератора двотактний бензиновий двигун
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F9
Коефіцієнт корисної дії системи 99,99
Рівень шуму дБ A 61
Колір виконання білий або чорний

У комплекті

Блок Castellex Air 3300 Попередній фільтр Hepa-фільтр Вугільний фільтр 2 x вибуховий клапан Клапан надлишкового тиску 2 x комплект кріплення вибухового клапана Потужний резервний акумулятор Зарядний пристрій USB Труба NBC 3 м Блок живлення Шнур живлення

Castellex Air 3300

Повноцінна потужна станція фільтрації повітря NBC з попередньо встановленими фільтрами.

Призначена для використання у великих аварійних приміщеннях, укриттях від ядерних опадів, бомбосховищах, військових об’єктах усіх видів, а також у житлових і комерційних приміщеннях з високим ризиком нападу, система життєзабезпечення Castellex Air 3300 оснащена висококласним фільтром H14 HEPA, попереднім фільтром F9 і вугільним фільтром, просоченим активованим вугіллям.

ca3300uk

£36,995.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023