Description

Станція фільтрації повітря CBRNX3 широко використовується для захисту від РХБЗ у сховищах цивільної оборони та військових укриттях для фільтрації радіоактивних опадів та біологічних і хімічних бойових речовин. Станція фільтрації РХБЯ повітря CBRNX3 призначена для оптимізації співвідношення ефективності та займаної площі в приміщеннях систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, забезпечуючи максимальну ефективність фільтрації.

Технічні характеристики:

Станція фільтрації повітря Castellex CBRNX3 – це високоефективний аерозольний фільтр твердих частинок (HEPA H14) і газоадсорбційний фільтр з активованим і просоченим вугіллям, укладені в сталеві контейнери (комірки NBC) і забезпечують триступеневу фільтрацію всмоктуваного повітря. Фільтрація аерозолів і частинок з подальшою адсорбцією газів. Фільтр укладений в жорсткий газонепроникний контейнер, виготовлений зі сталі. Конструкція контейнера забезпечує ударо- та вибухостійкість комірки NBC. Удосконалене вугільне наповнення і система стиснення застосовуються для того, щоб гарантувати збереження цілісності і герметичності шарів вугілля. Комірка NBC складається з шарів попередніх фільтрів, HEPA-елемента і активованого вугілля, спресованих таким чином, щоб гарантувати збереження цілісності шарів вугілля. Вся система NBC розроблена таким чином, щоб зберігати цілісність і герметичність навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Технічні характеристики:
Номінальний потік повітря 1500 м3 /год
Номінальний перепад тиску (компенсується внутрішнім підсилювачем потоку повітря) 1400 Па
Розмір повітрозабірника (можна налаштувати) Ø630 мм
Живлення 400В 3 фази 50 Гц
Споживана потужність до 3 кВт
Вага активованого вугілля 150 кг
Вага комірки NBC 167 кг

Вага станції фільтрації повітря CBRNX3 2270 кг

Висота станції фільтрації повітря CBRNX3 2170 мм

Ширина станції фільтрації повітря CBRNX3 3460 мм

Глибина станції фільтрації повітря CBRNX3 1680 мм

Станція фільтрації повітря Castellex Colpro CBRN CBRNX3

Режим байпасу з електронним управлінням; Газонепроникні запірні клапани з електронним управлінням; Швидка і легка заміна елементів NBC; Можливість заміни елементів NBC під час роботи; Зручний інтерфейс з сенсорним екраном (опція); Інтеграція пульта дистанційного керування (опція); Високий рівень захисту від ударів

cbrnx3uk

£76,740.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023