Description

Станція фільтрації повітря CBRNX10 широко використовується для захисту від РХБЗ у сховищах цивільної оборони та військових укриттях для фільтрації радіоактивних опадів та біологічних і хімічних бойових речовин. Станція фільтрації РХБЯ повітря CBRNX10 призначена для оптимізації співвідношення ефективності до займаної площі в приміщеннях систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, забезпечуючи максимальну ефективність фільтрації.

Технічні характеристики:

Станція фільтрації повітря Castellex CBRNX10 – це високоефективний аерозольний фільтр твердих частинок (HEPA H14) і газоадсорбційний фільтр з активованим та імпрегнованим вугіллям, укладені в сталеві контейнери (комірки NBC) і забезпечують триступеневу фільтрацію всмоктуваного повітря. Фільтрація аерозолів і частинок з подальшою адсорбцією газів. Фільтр укладений в жорсткий газонепроникний контейнер, виготовлений зі сталі. Конструкція контейнера забезпечує ударо- та вибухостійкість комірки NBC. Удосконалене вугільне пакування і система стиснення застосовуються для того, щоб гарантувати, що шари вугілля зберігають свою цілісність і герметичність. Комірка NBC складається з шарів попередніх фільтрів, HEPA-елемента і активованого вугілля, спресованих таким чином, щоб гарантувати збереження цілісності шарів вугілля. Вся система NBC розроблена таким чином, щоб зберігати цілісність і герметичність навіть в екстремальних умовах експлуатації.
Технічні характеристики:
Номінальний потік повітря 4500 м3/год

Номінальний перепад тиску (компенсується внутрішнім підсилювачем повітряного потоку) 1400 Па

Живлення 400 В 3 фази 50 Гц

Споживана потужність до 7 кВт

Вага активованого вугілля 500 кг

Вага комірки NBC 167 кг

Вага станції фільтрації повітря CBRNX10 3850 кг

Висота станції фільтрації повітря CBRNX10 2170 мм

Ширина станції фільтрації повітря CBRNX10 4850 мм

Глибина станції фільтрації повітря CBRNX10 3050 мм

Станція фільтрації повітря Castellex Colpro CBRN CBRNX10

Режим байпасу з електронним управлінням; Газонепроникні запірні клапани з електронним управлінням; Швидка і легка заміна елементів NBC; Можливість заміни елементів NBC під час роботи; Зручний інтерфейс з сенсорним екраном (опція); Інтеграція пульта дистанційного керування (опція); Високий рівень захисту від ударів

cbrnx10uk

£161,800.00 + VAT

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023