Блок біофільтрації AIR 90 з ультрафіолетовим світлом і вугільним фільтром

Повна система надлишкового/надлишкового тиску Високоефективна система фільтрації повітря Bio з попередньо встановленими фільтрами

air90biouk

£1,499.00 + VAT

Castellex Air90 Bio розроблений за технологіями, які раніше використовувалися лише у військових та спеціалізованих медичних установках для фільтрації повітря. Тепер компанія Castellex зробила цю систему доступною для широкого загалу. Castellex Air90 Bio – це триступенева система фільтрації повітря, призначена для усунення забруднюючих речовин, що переносяться повітрям, і підходить для побутових і комерційних приміщень для захисту від загального забруднення, а також ефективна проти забруднення, пов’язаного з біологічними речовинами. Ця система оснащена високоефективним фільтром твердих частинок H14 HEPA, попереднім фільтром F7, фільтром з активованим вугіллям і здатна видаляти загальні забруднювачі, шкідливі мікроскопічні частинки, ультрадисперсні частинки, пилок, алергени, плісняву, затримувати найвідоміші біологічні забруднювачі, включаючи бактерії та деякі віруси, а також ЛОС (леткі органічні сполуки) та запахи/гази.

Особливості:

Індивідуальна/колективна система фільтрації повітря надлишкового/примусового тиску, призначена для використання в окремих приміщеннях або зонах, де збирається багато людей, наприклад, у вітальнях/їдальнях, залах очікування тощо.

Система забезпечує до 90 м3/год відфільтрованого повітря

“Castellex Air90 Bio” призначена для уловлювання забруднюючих речовин, летких органічних сполук, запахів / газів та захисту житлових / робочих приміщень від забруднюючих речовин, що переносяться повітрям.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

Потік повітря до 90 м3/год
Споживана потужність до 30 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Вугільний фільтр Активоване вугілля
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність системи 99,995% – ефективність системи
Рівень шуму дБ/м до 53
Колірний дизайн білий

У комплекті

Блок Castellex Air 90 Bio, фільтр попереднього очищення, H14 Hepa-фільтр, вугільний фільтр, клапан надлишкового тиску, комплект кріплення клапана, блок живлення, шнур живлення.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023