Блок біофільтрації AIR 70 з УФ-світлом та вугільним фільтром (очищувач повітря)

Повна біологічна система фільтрації / рециркуляції повітря з попередньо встановленим чотириступеневим високоефективним фільтром.
air70biouk

£822.00 + VAT

Castellex Air70 Bio – це ЧОТИРИСТУПІНЧАСТА система фільтрації (рециркуляції) повітря, призначена для поліпшення якості повітря. Підходить для побутових і комерційних приміщень для захисту від загального забруднення, а також ефективна проти забруднення, пов’язаного з біологічними речовинами.

Ця система оснащена

 • УФ-світлофільтр
 • Найвищий рейтинг H14 HEPA – високоефективний фільтр твердих частинок
 • Попередній фільтр з рейтингом F7
 • Фільтр з активованим вугіллям

Блок фільтрації медичного класу Air 70 Bio здатний видаляти

 • загальні забруднювачі
 • шкідливі мікроскопічні частинки
 • ультрадисперсні частинки
 • пилок
 • Алергени
 • пліснява
 • біологічні забруднювачі, включаючи бактерії та великі віруси, такі як корона.
 • ЛОС (леткі органічні сполуки)
 • Запахи / гази

Особливості:

Індивідуальна рециркуляційна система фільтрації (очищувач повітря) призначена для використання в окремих приміщеннях або зонах, де збирається кілька людей, таких як вітальні, їдальні, зали очікування і т.д.

Рециркуляція системи становить до 90 м3/год свіжого повітря.

Castellex Air 70 Bio призначена для уловлювання забруднювачів повітря, бактерій, вірусів, летких органічних сполук, запахів, газів.

Система фільтрації Air 70 Bio

УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ФІЛЬТР 1-ГО СТУПЕНЯ

Banner 720x300 Px 3

Як ультрафіолетове світло, природний продукт сонця, може допомогти очистити повітря в приміщенні? Це пов’язано зі здатністю ультрафіолету руйнувати клітини. УФ-світло шкодить клітинам, руйнуючи нуклеїнові кислоти і порушуючи їхню ДНК, що або вбиває їх, або робить їх недієздатними. Після тривалого впливу ультрафіолету клітини не здатні виконувати свої життєві функції.

В очищувачі повітря з технологією УФ-світла повітря втягується в прилад, а потім проходить через внутрішню камеру фільтра, де піддається впливу УФ-світла. Ультрафіолетове світло не випромінюється в кімнату, тому ви його не бачите і не піддаєтеся його впливу. Потім повітря проходить через інший фільтр, перш ніж потрапити в кімнату.

Оскільки ультрафіолетове світло ефективно вбиває клітини, воно також ефективно знищує живі організми, що переносяться в повітрі. А саме, цвілі та грибка.

Цвіль розмножується за допомогою спор, які вивільняються в повітря, подібно до пилку з квітки. Спори плісняви літають у повітрі і врешті-решт приземляються в місцях, де вони можуть вирости в нову плісняву.

Використовуючи бактерицидне УФ-С світло в очищувачах повітря, ви не тільки вловлюєте спори плісняви, але й ефективно знищуєте їх, не даючи спорам утворити нову плісняву.

Ультрафіолетове світло надзвичайно ефективно знищує забруднювачі повітря, такі як спори плісняви, але якщо пліснява вже прижилася, її потрібно очищати прямими методами.

Очищувачі повітря можуть усунути лише спори, що літають у повітрі, вони нічого не можуть зробити з пліснявою, що ховається в стінах або під килимом.

Ще одне застосування ультрафіолету – знищення вірусів і бактерій. Хоча необхідні подальші дослідження і розробки, очевидно, що УФ-світло, при правильному використанні, може зменшити або навіть усунути кількість вірусів і бактерій у повітрі.

Якщо бактерії часто затримуються фільтрами, то віруси настільки малі, що буквально проскакують крізь щілини. За допомогою очищувачів повітря з ультрафіолетовим світлом віруси піддаються впливу шкідливого світла, що вбиває їх ще до того, як вони встигнуть втекти. Це стосується, зокрема, таких загроз, як вірус корони Covid-19.

ЕТАП 2 – ФІЛЬТР ПОПЕРЕДНЬОГО ОЧИЩЕННЯ
Після того, як повітря проходить через внутрішній ультрафіолетовий фільтр, де видаляються всі віруси і бактерії, воно проходить через попередній фільтр.

Попередні фільтри в основному використовуються для затримання великих частинок у повітрі. Ця стратегія надзвичайно ефективна для видалення великих частинок, таких як пил, пилок або лупа домашніх тварин, і запобігає швидкому засміченню інших фільтрів.

ФІЛЬТР ВИСОКОЕФЕКТИВНОГО ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ 3-ГО СТУПЕНЯ
Високоефективні фільтри для очищення повітря від твердих частинок (HEPA) стають все більш поширеними на побутовому ринку. У минулому ці фільтри використовувалися переважно в чистих приміщеннях і на ринках технологій біобезпеки, однак сьогодні HEPA-фільтри стали загальновживаними, оскільки виробники споживчих товарів пропонують їх на ринку для
покращення якості повітря в домівках.

Як правило, ефективність HEPA-фільтрів становить 99,97% при розмірі частинок 0,3 мікрона, а отже, вони дуже ефективні при затриманні субмікронних частинок.

HEPA-фільтри контролюють частинки, захищаючи продукт, персонал і навколишнє середовище або всі три складові. Ми використовуємо лише найякісніші HEPA-фільтри для досягнення бажаного ефекту фільтрації повітря.

Високоефективні HEPA-фільтри, що використовуються Castellex, ефективно затримують небезпечні бактерії та віруси, забезпечуючи повний захист. Хоча розмір окремої частинки вірусу коливається від 0,005 до 0,1 мікрона, більші віруси, такі як CORONAVIRUS covid-19, виживають і подорожують повітрям лише у складі більших частинок (0,3 мікрона або більше), наприклад, прикріплених до слизових частинок. Через те, що окремі вірусні частинки важко розсіювати або аерозолювати, а також через
механізмів збору частинок у HEPA-фільтрах, частинки, більші та менші за найбільш проникаючий розмір фільтра, збираються з більшою ефективністю.

ФІЛЬТР З АКТИВОВАНИМ ВУГІЛЛЯМ 4-ГО СТУПЕНЯ
Це вдосконалений тип фільтра, який використовує високопористе вугілля для уловлювання газів, таких як запахи або дим. Завдяки всім порам активоване вугілля має велику поверхню, яка може бути використана для утримання великої кількості газів. Ключова функція технології вугільних фільтрів – видалення диму. Цей тип фільтра є абсорбуючим фільтром, який затримує певні пари, що проходять через нього, для контролю запахів або хімічних запахів.

AIR 70 BIO

Banner 720x300 Px 1

За допомогою внутрішнього ультрафіолетового світла біофільтр AIR 70 усуває 99,995% алергенів і частинок, бактерій і великих вірусів, що містяться в повітрі. Він не тільки використовує УФ-технологію, але й має додаткові три ступені фільтрації повітря, які допомагають видалити забруднювачі з повітря.

Він може знищити цвіль і пилок, а також багато біологічних і вірусних забруднювачів у повітрі вашого будинку. Він надзвичайно ефективний для спалень, віталень і невеликих офісів.

Castellex має провідні в галузі очищувачі повітря, які можна використовувати для зменшення спор цвілі, пилку, пилу, запахів і біологічного забруднення. Якщо вам потрібна допомога у виборі правильного очищувача повітря, будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні; ми будемо раді допомогти вам вибрати правильний продукт для ваших конкретних потреб.

Від спалень до комерційних офісів – у нас є відповідні очищувачі повітря, щоб створити здоровий простір для кожного!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
Потік повітря (рециркуляція) до 90 м3/год
Споживана потужність до 30 Вт
Живлення 110-240 В змінного струму
Частота 50-60 Гц
Вугільний фільтр Активоване вугілля
Hepa-фільтр H14
Фільтр попереднього очищення F7
Ефективність системи 99,995% – ефективність системи
Рівень шуму дБ/м до 52
Колірний дизайн білий

У комплекті

Блок Castellex Air70 Bio, попередній фільтр, H14 Hepa-фільтр, фільтр з активованим вугіллям, блок живлення, шнур живлення.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023