Кім Чен Ін віддав наказ військам Північної Кореї готуватися до можливої війни наступного року

Kim Jong Un Ordered North Korea's Military To Prepare For A Possible War Next Year

Північна Корея прагне розширити свої військові можливості спостереження для спостереження за Сполученими Штатами з космосу і планує запустити наступного року ще три супутники для військового спостереження, повідомили в неділю державні ЗМІ.

Під час завершення річного засідання Комітету Центрального комітету Партії праці, лідер Північної Кореї Кім Чен Ін також наголосив на метах зміцнення обороноздатності, включаючи розробку ядерної зброї та військових безпілотників. Кім Чен Ін знову звинуватив Сполучені Штати в загрозі його країні ядерною зброєю. Північна Корея є однією з найбільш ізольованих країн у світі, яка стикається з жорсткими міжнародними санкціями через свою ядерну програму. Пхеньян вважає Сполучені Штати та Південну Корею своїми головними противниками. “Через бездумні заходи вторгнутися в нашу країну війна на півострові Кореї може розпочатися в будь-який момент”, – цитується Кім Чен Ін. Військові повинні бути готові використовувати ядерну зброю в разі нападу, додав він. Запуск першого шпигунського супутника Північної Кореї в листопаді був відзначений у державних ЗМІ як успішний. Під час засідання партії було вирішено запустити ще три супутники в космос у 2024 році. Сполучені Штати та їх союзники – Південна Корея, Японія та Австралія – ввели нові санкції проти Північної Кореї за запуск супутника.

24 січня 2023 року Година Судного Дня була переміщена на 90 секунд (1 хвилина 30 секунд) до півночі, що означає, що поточне положення годинника найближче до півночі, з часу його створення в 1947 році.

Системи очищення повітря Castellex NBC (ядерні, біологічні і хімічні) розроблені та виготовлені в Об’єднаному Королівстві відповідно до найвищих стандартів якості та надійності. Air550HCC Ultimate постачається у вигляді комплекту, в якому включені не лише сама NBC-станція, але й вибухозахисний клапан, вибухозахисний клапан з захистом від перевищення тиску, труби та фітинги. Система NBC серії Air550 є однією з найпопулярніших для визначених родинних притулків від ядерних вибухів, бомбосховищ і також ідеально підходить для перетворень підвалів і підвальних приміщень у притулки від ядерних вибухів. Системи очищення повітря Castellex NBC легко встановлюються та експлуатуються. МИ ВІДСИЛАЄМО ПО ВСЬОМУ СВІТУ. Готові захистити свою сім’ю, своїх близьких?

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023