З моменту початку великомасштабної війни Росія вчинила 626 хімічних атак в Україні.

Since The Start Of The Large Scale War, Russia Has Carried Out 626 Chemical Attacks In Ukraine

Про це повідомило керівництво Збройних Сил підтримки Збройних Сил України в соціальній мережі Facebook, як оголошено “Укрінформ”. У заяві йдеться: “Сили оборони зафіксували 626 випадків використання Російською Федерацією боєприпасів, оснащених токсичними хімічними речовинами. З них 51 випадок зафіксовано лише у січні”. У звіті зазначається, що ворог найчастіше використовує гранати, такі як K-51 і RGR. Однак також використовуються саморобні вибухівки із роздратуючими речовинами. Крім того, задокументовано обстріли артилерійськими снарядами, які містять хімічно небезпечні речовини.

14 грудня 2023 року Україна виявила використання нового типу спеціальних газових гранат RG-VO із хімічною речовиною CS. За даними Інституту воєнних досліджень, 810-а бригада морської піхоти Російського Чорноморського флоту підтвердила, що вони намагалися свідомо використовувати хімічну зброю проти українських сил, явно порушуючи Конвенцію про хімічне зброю, до якої Росія є учасницею.

У четвер, 17 січня, Україна оголосила, що її служби безпеки затримали російського шпигуна. Служба безпеки України повідомила, що вони затримали студента, який збирав та передавав інформацію Москві про місця, де зберігаються токсичні речовини, що дозволяло Росії потенційно на них нападати. “Кіберспеціалісти СБУ затримали агента Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ), який займався шпигунством в Одеській області”, – повідомив Служба безпеки України. “Основне завдання злочинця було визначити та передати координати місць, де зберігаються токсичні речовини, включаючи склади та установки для зберігання пестицидів”, – додала СБУ. За словами українських служб безпек, підозрюваний, якому загрожує ув’язнення до пожиття за обвинуваченням у зраді, був зв’язаний з ФСБ наприкінці минулого року і отримав обіцянку оплати за це завдання. СБУ заявила, що метою Росії було “спровокувати екологічну катастрофу” на південному узбережжі Чорного моря, яке Росія постійно атакує дронами та ракетами.

У таких обставинах важливо, щоб кожен був готовий до можливого наростання хімічних, біологічних чи навіть ядерних загроз. Ніхто не звільнений від ризиків. Ви готові захистити свою родину та близьких? Ви готові забезпечити безпеку своїх працівників? Системи повітряно-хімічного захисту NBC серії Castellex доступні як комплексні комплекти, готові до установки, і можуть перетворити будь-який підвал на призначений укриття в разі випадку ядерної атаки. Castellex здійснює доставку по всьому світу.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023