В Україні росіяни використовують заборонену хімічну речовину: 70 крапель цих газів достатньо, щоб вбити людину.

In Ukraine Russians Use A Prohibited Chemical Substance 70 Drops Of These Gases Are Enough To Kill A Person.

Росія “не вивчила гіркі уроки минулого і намагається нормалізувати використання засобів масового знищення”. “Збройні сили Російської Федерації використовують хімічні засоби проти українських захисників з початку повномасштабної агресії. Перші випадки використання радянських газових гранат К-51 та російських трофейних RGR були зафіксовані в Київській області влітку 2022 року, на залишених позиціях окупантів. Вибухова речовина цих гранат – хлоробензалмонодинітрил або CS – безшкідливий іритант, використовуваний для розгону толпи”, пояснив представник дослідницького центру. Він також продемонстрував приклад використаної гранати RGR. “Всього, з січня 2024 року, тобто з початку всебічної агресії Росії проти України, зафіксовано 626 хімічних атак від окупантів”, – підкреслив він. У минулий грудень російські війська вперше використали нові газові гранати RG-VO проти українських захисників.

“Граната RG-VO використовує набагато більш токсичний хімічний сполук – хлороацетофенон або CN. Цей факт був встановлений експертами Київського науково-дослідного інституту судової експертизи. Навіть з розшифрування назви гранати – російською “ручна граната – токсична речовина” – можна зрозуміти її призначення: вбивати живу силу”, сказав А. Рудикас. Він додав, що хлороацетофенон є хімічним засобом війни з групи лакриматорів (сльозоточив). Смертельна доза отрути становить 11 міліграмів на хвилину в одному літрі. “Приблизно 70 крапель цих газів достатньо, щоб вбити дорослу людину”, додав представник дослідницького центру. Ця речовина повністю заборонена Женевським протоколом 1925 року, який забороняє використання задушливих, отруйних або інших газів і бактеріологічних методів війни, а також резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 1969 року, яка заборонила їх використання в бойових діях. Росія ратифікувала обидва документи. “Використання хлороацетофенона проти українських захисників є важливим з двох причин. Зазначимо, що це перший зафіксований випадок використання цієї токсичної речовини в бойових діях з 1969 року. З другого боку, серійне виробництво газових гранат RG-VO може свідчити про те, що Російська Федерація надала хибну інформацію, коли вона заявила в 2017 році, що повністю знищила свої запаси та виробничі об’єкти хімічної зброї”.

Також виявлено, що трофейна граната мала спеціальні маркування, вказівки на Інститут науково-дослідницької хімії в Сергієвому Посаді, Росія, що може свідчити про те, що об’єкти, які виробляють смертельні отруйні речовини, все ще працюють. Це порушує зобов’язання Росії. Капітан зауважив, що останні тенденції показують, що Збройні сили Росії збільшують кількість хімічних атак проти збройних сил України. “У грудні 2023 року було зафіксовано 81 такий випадок, який на той момент складав 17% від загальної кількості випадків з початку повномасштабної агресії проти України. Іншими словами, практично чверть всіх випадків було зареєстровано за один місяць.” Володіння бункером відповідає захисту від токсичних хімічних речовин, біологічних агентів і ядерної зброї. За базою в Об’єднаному Королівстві розташована компанія Castellex, яка виробляє і постачає системи повітряної фільтрації NBC (ядерні, біологічні, хімічні) по всьому світу. Ці системи дозволяють перетворити навіть простий підвал в безпечний бункер, забезпечуючи безпеку сім’ї або, у випадку підприємств, працівників. Системи повітряної фільтрації повітря серії Castellex NBC Air постачаються як комплексний пакет, який включає не лише обладнання повітряної фільтрації, але й вибухостійкий клапан, вибухостійкий клапан для регулювання перепаду тиску, труби та складальні компоненти – в основному, все необхідне для повноцінного встановлення та експлуатації системи.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023