Аналіз аналітики США: Заяви Володимира Путіна про те, що він не має наміру воювати з НАТО, дуже схожі на ті, які він висловлював перед вторгненням в Україну

Analysis Of U.s. Analytics Vladimir Putin's Statements That He Does Not Intend To Fight With Nato Are Very Similar To Those He Made Before Invading Ukraine

Заява лідера Росії Володимира Путіна про те, що Росія не цікавиться вторгненням в країни НАТО, дуже схожа на повторювані заяви, які робив Кремль наприкінці 2021 та на початку 2022 року, а також навіть напередодні вторгнення, що Росія не має наміру вторгатися в Україну, за даними звіту Інституту вивчення війни (ISW) США. ISW проаналізував докладну інтерв’ю з Володимиром Путіним 17 грудня на російському телебаченні, де він загрожував Фінляндії і стверджував, що Росія не має геополітичних, економічних, військових чи територіальних причин воювати з НАТО. Звіт ISW стверджує: “Засвідчення Володимира Путіна щодо його мирних намірів щодо НАТО звучить як порожні обіцянки в контексті його недавніх загроз Кремля та експертів Кремля членам НАТО”. У інтерв’ю 17 грудня Путін також намагався спростувати попередження президента США Джо Байдена 6 грудня, що якщо Росія переможе в війні в Україні, вона атакує країну НАТО. Аналітики ISW вважають, що всі ці обіцянки не мають підстав. Путін хоче, щоб НАТО визнавало претензії, вимоги та уявляє сферу впливу Росії, і він багаторазово зазначав про намір Росії покласти край “гегемонії США”. За словами аналітиків ISW, Путін використовував гібридні методи війни для ослаблення Заходу та його позиції в світовому порядку, перед вторгненням в Україну в 2014 році. Раніше Путін заявляв, що будуть “проблеми” з Фінляндією, і що вступ Фінляндії до НАТО підштовхнув російських посадовців до формування військового округу Ленінград і мобілізації військових підрозділів на північному заході Росії.

Системи очищення повітря Castellex Air550HCC Ultimate NBC створені для перетворення як визначених, так і невизначених зон в бункери-сховища від бомб. Це спрямовано на захист громадян від потенційної загрози російського ядерного нападу на країни-члени НАТО. Наявність ядерних можливостей Росії повинна спонукати вас до розгляду стратегій захисту ваших сімей в разі ядерного, біологічного чи хімічного нападу на вашу країну.

Castellex Logo Just White
Castellex захищає приватних та комерційних клієнтів вже понад 20 років. Нашими консультантами з питань безпеки користуються заможні люди в 15 країнах світу.
Google Rating
5.0
Follow us
We accept
Worldpay payment system
Created by https://webdesigner.london/
© Castellex 2015 - 2023